Układanie kostki granitowej Wrocław, Legnica, Lubin, Świdnica, Wałbrzych.        Zaprzyjaźnione firmy: Kostka granitowa
ukladanie kostki granitowej wroclaw ukladanie kostki granitowej wroclaw ukladanie kostki granitowej wroclaw
Projekt i wykonanie strony: BR                

 


Usługi brukarskie                               
BRUKMASTERS
                            Bartosz Radzikowski


TEL.KOM. 663 081 267


foto. Przykład ułozenia kostki granitowej: układanie kostki granitowej / brukowej Wrocław, Legnica, Lubin, Świdnica, Wałbrzych.

 


I  O NAS  I  DLACZEGO GRANIT  I  

O NAS:
INFORMACJE DOTYCZĄCE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI :

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i instytucji.

Kładziemy kostkę betonową oraz granitową. Kostka granitowa jest naszą główną domeną - dzięki dużemu doświadczeniu układamy ją tak jak należy to robić z możliwością wyboru wzorów, należytą starannością i dbałością o szczegóły. Udzielamy gwarancji na każdą naszą pracę. Chętnie podpowiemy możliwie najlepsze rozwiązania związane z brukarstwem.


Możemy zorganizować bardzo ładną kostkę bezpośrednio od sprawdzonego producenta bez potrzeby kupowania przysłowiowego "kota w worku" przez inwestora lub układać materiał już wcześniej przez niego zakupiony.

Wykonujemy prace od A do Z - stopień zaangażowania inwestora w prace jest minimalny i sprowadza się jedynie do decyzji. Wykonujemy prace ziemne, wywóz odpadów typu ziemia / gruz, organizujemy potrzebne kruszywa i ich transport, wykonujemy podbudowę wraz z zagęszczeniem terenu, organizujemy kostkę oraz jej transport i rozładunek bezpośrednio na placu budowy, układamy kostkę oraz krawędzie. Wykonane przez nas prace podlegają gwarancji.


Na dzień dzisiejszy dysponujemy dwiema brygadami brukarskimi dzięki czemu możemy zapewnić dogodne terminy realizacji inwestycji. Nasi pracownicy to fachowcy wyspecjalizowani w układaniu kostki granitowej, są to osoby nie pijące alkoholu i dbające o porządek w środowisku pracy.


Wiemy że ułożona przed domem nawierzchnia jest elementem podkreślającym piękno, charakter i niepowtarzalność tego miejsca. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się ułożyć kostkę tak aby inwestor dostał dokładnie to czego oczekuje.

Jako że pochodzimy ze Strzegomia - "stolicy polskiego kamieniarstwa" najwięcej prac wykonujemy w województwie Dolnośląskim - głównie w takich miastach jak: Wrocław (układanie kostki granitowej Wrocław), Legnica (układanie kostki granitowej Legnica), Świdnica (układanie kostki brukowej Świdnica), Wałbrzych (brukarstwo Wałbrzych), Lubin (układanie kostki granitowej Lubin).

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju - bardzo często pracujemy w delegacji. Nasze prace można oglądać między innymi w takich miastach jak: Ruda Śląska, Piaseczno, Warszawa, Kraków, Zakopane, Gliwice, Rybnik, Katowice...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Copyrights © Brukmasters

Nasze prace - układanie kostki granitowej / brukowej można oglądać między innymi w takich miastach jak: Wrocław, Legnica, Świdnica, Wałbrzych, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Bolesławiec, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Strzegom, Bolków, Świebodzice, Jawor, Kłodzko. Wykonujemy: układanie kostki granitowej, układanie kostki brukowej, brukarstwo. Układanie kostki granitowej Wrocław.