uslugi brukarskie krakow - brukarstwo krakow

uslugi brukarskie krakowTel. kom: (+48) 663 081 267   

         

 

Układanie kostki granitowej:
 
Brukarstwo :
 
 
Usługi brukarskie - fachowe układanie kostki granitowej
 
Dostępne kolory kostki granitowej:
 
 

Układanie kostki granitowej jest tym w czym specjalizujemy się od samego początku naszej działalności.

Zaproponujemy i wykonamy niebanalne, trwałe aranżacje, zarówno obiektów publicznych, firmowych czy też prywatnych posesji.

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, do każdego zlecenia podchodzimy nieszablonowo, indywidualnie, starając się spełnić oczekiwania inwestora - mamy świadomość tego że ułożona nawierzchnia ma zadowalać go oraz służyć bez usterek przez długie lata.

Każdą kolejną pracą staramy się obalić mity na temat granitu jakie pojawiają się w internecie: kostkę granitową można bez problemu odśnieżać łopatą, z ułożonej nawierzchni nie wystają żadne "zęby", powierzchnia po ułożeniu jest prosta - nie występują tu żadne spore nierówności, fuga przy granicie nie musi sprawiać problemów paniom chodzącym w butach na obcasie... - wszystko to zależy od umiejętności i doświadczenia brukarza, jego wiedzy i znajomości materiału z jakim przyjdzie mu pracować oraz od doboru odpowiedniej technologii i materiałów.Ceny ułożenia kostki granitowej są obecnie dość zbliżone do cen położenia kostki betonowej, nie jest to już "przepaść cenowa" jak za dawnych lat. Mimo mijającego czasu granit nie traci nic ze swych właściwości, parametrów czy kolorystyki, wciąż pozostaje połnowartościowym materiałem.

Cena ułożenia kostki granitowej jest zależna od kilku czynników - głównie ilości i rodzaju materiałów jakie mają być zastosowane na budowie, formy ich transportu, itp. Ceny zawsze są ustalane inywidualnie, najczęściej podczas wizji lokalnej na budowie, która jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Prace możemy wykonać na dwa sposoby: kompleksowo - zajmujemy się tu całym procesem organizacyjnym oraz zakupem odpowiednich materiałów lub wykonujemy prace z materiałów całościowo lub częściowo powierzonych przez inwestora.

Mamy ogromne doświadczenie w układaniu kostki granitowej, wykonaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych, mamy wielu zadowolonych klientów o czym można poczytać w komentarzach jakie pojawiają się na nasz temat w internecie lub na stronie www.forum-brukarskie.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, zapraszamy do kontaktu: +48 663 081 267.


Prezentacja naszych prac :

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją naszych prac w formie filmu na serwisie YouTube.

Całość prezentuje część możliwości jakie daje zastosowanie granitu oraz ułożenie kostki granitowej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania:

Tel. kom. 663 081 267

 
uslugi brukarskie krakow - brukarstwo krakow
uslugi brukarskie krakow - brukarstwo krakow
uslugi brukarskie krakow - brukarstwo krakow
ukladanie kostki granitowej krakow - uslugi brukarskie krakow
uslugi brukarskie krakow - brukarstwo krakow

 


brukarstwo krakow - uslugi brukarskie krakow

Kostka granitowa płomieniowana - rzędowa

 

 


Obszar działania: Kraków, Wieliczka, Gdów, Trzebinia, Alwernia, Bolechowice, Prokocim, Centrum, Olkusz, Wielka Wieś, Zielonki, Modlnica, Zakopane, Nowy Sącz, Nowy Targ, Koscielisko, , malopolskie, usługi brukarskie, układanie kostki brukowej, układanie kostki granitowej, brukarstwo, brukarz, kostka brukowa, kostka graniowa

brukarstwo krakow uslugi brukarskie krakow ukladanie kostki granitowej krakow ukladanie kostki brukowej krakow
Copyrights © 2009 - Brukmasters
Tel.kom. + 48 663 081 267     l     E-mail: biuro@brukmaster.pl